Maszyny wytrzymałościowe

Firma CESARE GALDABINI zajmuje się produkcją maszyn od 1890 roku. W firmie znajduje się maszyna z 1MN do kalibracji cel obciążeniowych, które stanowi podstawowe odniesienie dla całego kraju Włoch. Mimo tak wieloletniej obecności na rynku firma jest zorientowana na przyszłość, stale rozwija nowe rozwiązania i technologie, które przewidują potrzeby rynku. Założenie Nowoczesnego Centrum Technologicznego w firmie potwierdza, że w Galdabini dominuje duch innowacji a 10 000 sprzedanych maszyn wytrzymałościowych do badań statycznych na Świecie stanowi wspaniałą bazę referencyjną firmy.


Opis urządzeń


Firma Galdabini oferuje statyczne maszyny wytrzymałościowe w zakresie maksymalnych obciążeń od 2,5kN do 2000kN, testy rozciągania, ściskania, zginania, ścinania, delaminacji (odrywania)  i inne. Urządzenia są stosowane zarówno w ośrodkach badawczych, laboratoriach R&D, jak i w przemyśle, czy kontroli jakości. Producent oferuje maszyny wytrzymałościowe do badań statycznych dopasowane do potrzeb klienta, jego wymagań w kwestiach stosowanych norm oraz aplikacji.

Maszyny mogą być stosowane do badań statycznych materiałów i gotowych produktów:

  • Tworzywa sztuczne, guma i kompozyty
  • Metal i stopy
  • Papier, opakowania i tekstylia
  • Gotowe elementy i półprodukty
  • Materiały dla budownictwa
  • Materiały biomedyczne i żywność
  • Wszystkie inne

Maszyny wytrzymałościowe do badań statycznych Galdabini mogą być wyposażone w szereg akcesoriów, jak: ekstensometry (mechaniczne, optyczne i laserowe), piece temperaturowe, komory środowiskowe, specjalne uchwyty i inne moduły badawcze.


YouTubeNormy


Skontaktuj się z nami by uzyskać szczegółowe informacje w zakresie norm.

Oprogramowanie urządzenia zawiera procedury badawcze zgodne z wymaganymi normami każdego klienta.

Systemy są kalibrowane przez akredytowane laboratorium znajdujące się w Galdabini.