Preparatyka metalograficzna

 

Hitech Europe to firma córka, włoskiego dystrybutora urzadzeń TECMET2000. Produkcjęurządzeń rozpoczęto w roku 2000 i z powodzeniem kontynuowana jest doteraz.
Strategią firmy jest dostarczanie intuicyjnych i solidnych urządzeń dopreparatyki metalograficznej, których produkcja bazuje na europejskichpoddostawcach. Takie podejście powoduje, że urządzenia Hitech Europeto zgodnie z ideą, rozwiązanie optymalne, będące złotym środkiempomiędzy ceną a
skomplikowaniem urządzenia.

 

Hitech Europe oferuje 4 rodzaje przecinarek, które różnią się wielkością, oraz opcjonalnie stopniem automatyzacji. Dzięki temu istnieje możliwość doboru urządzenia, które odpowiada faktycznym potrzebom i nie nadwyręża budżetu.

C151

C251
C301

C321
C351

C400

 

Hitech Europe oferuje 4 modele wysokotemperaturowych pras metalograficznych montażowych) do inkludowania próbek. Dostarczane przez nas urządzenia do inkludowania na gorąco, umożliwiają przygotowywanie próbek o klasycznych średnicach od 25 do 50mm, a ich budowa i oprogramowanie umożliwiają na ustawianie własnych programów aż do temperatury 200°C.
Dobór odpowiedniego wariantu to kwestia wyboru pomiędzy ceną a ergonomią.

EP16EP50PEP50PTEP50T

 

Szlifierko-polerki Hitech Europe, to urządzenia których konstrukcja umożliwia rozbudowę systemu od prostej manualnej szlifierki, po zautomatyzowany i programowalny system. Wszystkie oferowane polerki, posiadają średnice kół roboczych zgodne z ogólnie przyjętymi standardami, a ich intuicyjne oprogramowanie pozwala na użytkowanie nawet przez nieszkolonych operatorów.
Szeroki wybór szlifierko-polerek pozwala na dobranie dopasowanego do potrzeb rozwiązania.

MP312MP32AP312TSP312

 

Tarcze tnące, papiery ścierne, sukna polerskie i żywice, to wszystko jest potrzebne w Laboratorium metalograficznym, a także to wszystko możemy dostarczyć wraz z naszymi urządzeniami. W zależności od materiałów z jakimi nasi klienci pracują, nie tylko dostarczamy ale przede wszystkim pomagamy dobrać optymalne rozwiązania.