Wizualizacja powierzchni
i struktury

Urządzenia do wizualizacji powierzchni dostępne w naszej ofercie dzielą się na mikroskopy edukacyjne, mikroskopy klasy badawczej oraz profilometry.

Mikroskopy badawcze

Oferujemy szereg urządzeń przeznaczonych do prac badawczych. Nasz asortyment to duży wybór profesjonalnych mikroskopów badawczych wykorzystywanych do zaawansowanych obserwacji. Urządzenia te doskonale sprawdzają się do badań biologicznych i metalograficznych, ponieważ gwarantują obraz najwyższej klasy i precyzję badań. Znajdą zastosowanie w kryminalistyce, medycynie i wszelkiego rodzaju laboratoriach. Zaawansowana optyka to nie jedyna zaleta mikroskopów badawczych, urządzenia te mają ergonomiczną budowę i łatwo dopasować je do użytkownika, co pozwala na wygodną pracę.

Pomiar cech powierzchni

Do metrologii powierzchni warstwy wierzchniej wykorzystywane są profilometry. Pozwalają na przeprowadzenie badania grubości warstw i wysokość skoków oraz obrazowanie trójwymiarowe. W naszej ofercie znajdują się urządzenia produkowane przez liderów rynku, profilometry optyczne marki Filmetrics oraz Rtec i stykowe firmy Tencor. Są to urządzenia wysokiej klasy polecane do zaawansowanych badań.

Mikroskopy cyfrowe Hirox
Więcej
Mikroskopy cyfrowe OPTO
Więcej
Mikroskopy Zeiss
Więcej
Mikroskopy sił atomowych
Więcej
Profilometry optyczne
Więcej
Mikroskopy interferometryczne
Więcej
Mikroskopy konfokalne
Więcej
Mikrotomografia CT
Więcej
Mikroskopia holograficzna
Więcej
Profilometry stykowe
Więcej
Mikroskopy kąta Brewstera
Więcej
LIG Nanowise
Więcej