Zapraszamy do zapoznania się z galerią oraz prezentacjami dostępnymi tutaj.

INFORMACJE OGÓLNE

INFORMUJEMY, ŻE ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w sympozium oraz warsztatach organizowanych wspólnie przez firmy Technolutions, PIK Instruments oraz Instytut Fizyki PAN. Podczas wydarzenia będziecie mogli Państwo wysłuchać wykładów specjalistów aplikacyjnych  firm takich jak:
oraz na żywo zobaczyć i przetestować systemy (prosimy o przyniesienie próbek) projektowane i produkowane przez wyżej wymienione firmy:

 

ORGANIZATORZY

 

PROGRAM

Sympozjum odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2017 r. w budynku Instytutu Fizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie przy alei Lotników 32/46.

Program sympozjum dostępny tutaj.

Uczestnictwo w sympozjum jest bezpłatne. Dla uczestników przewidziano poczęstunek z kawą oraz obiad na miejscu. Dodatkowo na zakończenie pierwszego dnia po sesji plakatowej odbędzie się wspólna kolacja.

SESJA PLAKATOWA

Podczas sympozjum zostanie również zorganizowana sesja posterowo-dyskusyjna – otwarta dla wszystkich chętnych. W trakcie sesji uczestnicy będą mogli podzielić się dokładną tematyką swoich badań (w formie postera, prezentacji), przedyskutować je z pozostałymi uczestnikami oraz prelegentami. Udział w sesji jest dobrowolny, wszystkich uczestników serdecznie zachęcamy a chętnych prosimy o wypełnienie w poniższym formularzu sekcji dotyczącej sesji posterowej.

W czasie sesji plakatowej prace przedstawiane przez ochotników będą oceniane przez uczestników sympozjum. Autor pracy, który uzyska największą liczbę punktów zostanie nagrodzony tabletem.