APLIKACJE

Atomfab: wysokowydajne rozwiązanie ALD do zastosowań w mikroelektronice

Oxford Instruments wprowadza na rynek rewolucyjne rozwiązanie wysokowydajnego osadzania warstw atomowych (ALD). Rozwiązanie to zapewnia niezbędną zmianę, aby sprostać podstawowym wyzwaniom w branży urządzeń energetycznych bazujących na azotku galu (GaN).

Zastosowanie GaN umożliwia wytwarzanie urządzeń elektronicznych kolejnej generacji do zastosowań takich jak kompaktowe zasilacze, sieci 5G, pojazdy elektryczne i konwersja energii odnawialnej.

Urządzenia bazujące na GaN są bardziej wydajne w porównaniu do obecnych technologii, jednak istnieją problemy z ich skalowalnością. Jednym z kluczowych wyzwań jest niezmiennie wysoka jakość pasywacji bram. Atomfab jest odpowiedzią na te zapotrzebowania.

 
  • Wydajność: doskonała pasywacja i właściwości dielektryczne zapewniają wymaganą wydajność urządzenia o kluczowym znaczeniu dla kluczowych aplikacji.
  • Plazma: Atomfab dokładnie kontroluje plazmę, aby chronić leżące u jej podstaw wrażliwe podłoże GaN.
  • Tempo: wysoka przepustowość zapewniana przez proces o wysokiej wydajności osadzania na platformie HVM, opracowana specjalnie do zastosowań energetycznych GaN.

Znacząco obniżony koszt wafla dostarczany przez Atomfab jest możliwy dzięki licznym innowacjom technicznym, w tym opatentowanemu, rewolucyjnemu źródłu plazmy.

Atomfab spełnia potrzeby klientów na platformę z pojedynczą płytką ze standardowymi konfiguracjami klastrów i ulepszoną kontrolą procesu dla najnowocześniejszych rozwiązań półprzewodnikowych.

Potrzebujesz informacji?

Zostaw swój kontakt, odezwiemy się

Technolutions sp. z o. o.

Otolice 38

99-400 Łowicz

 

 

tel.: +48 606 440 718

e-mail: kontakt@technolutions.pl

Technolutions 2022 © wszelkie prawa zastrzeżone