Technolutions

Uzyskaj 15% zniżki na pierwsze zamówienie

Odbierz swój osobisty voucher i dowiedz się, w jaki sposób produkty Leica spełniają Twoje potrzeby

Leica Microsystems oferuje rozwiązania dla klientów z dziedziny przemysłu, kryminalistyki, edukacji i nauk przyrodniczych, pracujących w działach kontroli/zapewniania jakości, badań i rozwoju, produkcji, badań naukowych i w środowisku akademickim. 

Nasza oferta obejmuje mikroskopy cyfrowe, które doskonale nadają się do automatyzacji i intuicyjnej obsługi, a także klasyczne mikroskopy świetlne i stereoskopowe, oferując różnorodne opcje konfiguracji niemal w każdym zakresie zastosowania.

Innowacyjne rozwiązania mikroskopowe dla przemysłu, kryminalistyki, edukacji i nauk przyrodniczych

Przemysł, kryminalistyka i edukacja

Działalność Leica Microsystems dla przemysłu, kryminalistyki i edukacji koncentruje się na wspieraniu klientów w dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości wyników końcowych przez dostarczanie najlepszych i najbardziej innowacyjnych systemów obrazowania dla ich potrzeb związanych z obserwacją, pomiarami i analizą mikrostruktur w rutynowych i badawczych zastosowaniach przemysłowych, w badaniach materiałoznawczych i kontroli jakości, w badaniach dochodzeniowych i zastosowaniach edukacyjnych.

Oferujemy:

 

  • mikroskopy cyfrowe
  • mikroskopy i makroskopy stereoskopowe
  • kamery mikroskopowe
  • mikroskopy świetlne
  • oprogramowanie mikroskopowe

Nauki przyrodnicze

Rozwiązania Leica Microsystems dla nauk przyrodniczych zaspokajają potrzeby naukowej społeczności w dziedzinie obrazowania, oferując zaawansowane innowacje i wiedzę techniczną w zakresie wizualizacji, pomiarów i analizy mikrostruktur. Skupiamy się na zrozumieniu zastosowań naukowych, dzięki czemu klienci Leica Microsystems znajdują się w czołówce naukowców.

Oferujemy:

 

  • mikroskopy świetlne
  • oprogramowanie mikroskopowe
  • kamery mikroskopowe

Technolutions sp. z o. o.

Otolice 38

99-400 Łowicz

 

 

tel.: +48 606 440 718

e-mail: kontakt@technolutions.pl

Technolutions 2022 © wszelkie prawa zastrzeżone