USŁUGI POMIAROWE

Myślisz o zakupie urządzenia, ale najpierw chcesz sprawdzić co będzie spełniało Twoje oczekiwania?

Chciałbyś wykonać badania kilku próbek?

Zakup urządzenia jest dla Ciebie za dużą inwestycją, więc szukasz kogoś kto wykona badania dla Ciebie? 

Pomożemy Ci!

Pomiary twardości

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas pokazów, wykonywania badań dla naszych przyszłych użytkowników jesteśmy w stanie pomóc Państwu nie tylko wykonać badania, ale również pomóc dobrać odpowiednie urządzenie do przeprowadzenia tych badań. Możemy śmiało powiedzieć, że zbadamy twardość większości materiałów. Kiedy ktoś mówi „nie ma takiej możliwości” my mówimy „trzeba spróbować”.

Pomiary adhezji

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotnym parametrem jest adhezja powłok. Dzięki szerokiej gamie urządzeń jakie możemy wykorzystać do badań możemy zmierzyć adhezje bardzo cienkich powłok z wysoką dokładnością, z siłami od <1mN do 200N!

Testy zużycia

Zużycie jest bardzo istotnym parametrem – zdajemy sobie z tego sprawę. Dzięki zastosowaniu urządzeń z naszej oferty największe firmy w swoich branżach badają zużycie nowych materiałów. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na takie pytanie, jak to, który materiał jest bardziej wytrzymały, jaka para materiałów lepiej się sprawdzi, jaki jest współczynnik tarcia danej pary materiałów, a do tego możemy to robić w różnych temperaturach i warunkach. Powiedz tylko co chcesz zrobić.

Badania wytrzymałościowe

Badania wytrzymałościowe, takie jak testy wytrzymałości na rozciąganie, zginanie, ściskanie są bardzo istotne. Szukasz partnera w tego typu badaniach? A może poszukujesz kogoś kto sprawdzi kilka próbek? Napisz do Nas!

Maszyny wytrzymałościowe

Pomiary grubości powłok

Jako osoby zajmujące się tematyką powłok musimy wiedzieć jak mierzyć ich grubość – to oczywiste. Powłoki mierzymy kilkoma metodami w zależności od ich rodzaju. Kiedy wiemy z jaką powłoką mamy do czynienia wybieramy technikę, która najlepiej się sprawdzi.

Pomiary mikroskopowe

Na wyposażeniu naszego laboratorium mamy wiele mikroskopów: cyfrowe, stereoskopowe, metalograficzne. Szukasz partnera w badaniach? Interesuje Ciebie norma VDA19 lub inna? Napisz do Nas, pomożemy!

Pomiary topografii powierzchi

W naszej ofercie znajdują się profilometry, ale profilometry znajdują się również na wyposażeniu naszego laboratorium. Interesuje Ciebie topografia powierzchni, parametry chropowatości? Odezwij się do nas!

Nanoszenie powłok

Jesteś zainteresowany nanoszeniem powłok? Szukasz optymalnego procesu? Zaufaj naszemu doświadczeniu, pomożemy w wyborze najlepszej techniki oraz parametrów.

Tak naprawdę możemy opisywać wiele, ale wiemy, że najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa. Skontaktuj się z nami,  a my wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany pomiarami zostaw wiadomość

Technolutions sp. z o. o.

Otolice 38

99-400 Łowicz

 

 

tel.: +48 606 440 718

e-mail: kontakt@technolutions.pl

Technolutions 2022 © wszelkie prawa zastrzeżone