APLIKACJE

Produkcja urządzeń medycznych

Niezawodne przechwytywanie i analiza obrazów dla potrzeb dokumentacji i rejestracji (RA/QA): Dzięki mikroskopom cyfrowym Leica możesz polegać na tym, co widzisz podczas tworzenia dokumentacji do produkcji lub rozwoju urządzeń medycznych.

Bądź pewny wyników obrazu: mikroskopy cyfrowe dostarczają wiarygodnych danych obrazowych zapewniając, że to, co widzisz, jest tym, czym jest. Doświadcz wysokiej jakości obrazowania cyfrowego w czasie rzeczywistym za pomocą kamery o rozdzielczości 10 MP i prędkości do 37 klatek na sekundę, w połączeniu z inteligentnymi funkcjami oprogramowania i kodowanymi parametrami systemu. Szybko zidentyfikuj, zatwierdzaj i dokumentuj, aby pomóc w spełnieniu wymagań dotyczących zgodności i bezpieczeństwa Twoich produktów i komponentów.

Łatwiejsza dokumentacja w zakresie zgodności z RA/QA

Sprawny obieg dokumentacji może również pomóc w dostosowaniu i łatwiejszym spełnieniu wymagań RA/QA. Są one coraz bardziej rygorystyczne w przypadku produkcji urządzeń i przyrządów medycznych. Rozwiązania firmy Leica w zakresie przetwarzania obrazów pozwalają na uzyskanie wiarygodnych, powtarzalnych wyników z łatwością, dając Ci spokój i pewność podczas tworzenia dokumentacji.

Generowanie raportów z wykorzystaniem oprogramowania Leica

Na przykład, pomiary na zdjęciach śrub kostnych i płytki mocującej zostały wykonane przy użyciu oprogramowania Leica Application Suite (LAS) X. Raport z wyników może być szybko wygenerowany do dokumentacji za pomocą jednego kliknięcia przy użyciu konfigurowalnego szablonu.

Zdjęcie śruby wykonane przy większym powiększeniu. Pomiary długości, powierzchni, kątów itp. zostały wykonane przy użyciu oprogramowania Leica LAS X

Bądź pewny danych obrazowych, wykonaj rzetelną kontrolę

Nasze systemy obrazowania wykorzystują wielokrotnie nagradzaną optykę i kamery cyfrowe o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu powstają obrazy wolne od zniekształceń.

Takie dane obrazowe są dużą zaletą dla niezawodnej i sprawnej dokumentacji niezbędnej do produkcji wyrobów medycznych i oprzyrządowania.

Generalnie, optyka może mieć te rodzaje aberracji, które wymagają korekty:

  • monochromatyczne (niezależne od długości fali światła – koloru), takie jak astygmatyzm czy krzywizna polowa
  • chromatyczne (zależne od długości fali światła).

Nasze optyki z korekcją planapochromatyczną prezentują najwyższą klasę i zapewniają bezbłędne obrazy. Ponadto, kamery cyfrowe Leica wykorzystują sensory o rozdzielczości do 10 megapikseli i szybkości zapisu obrazu na żywo do 37 klatek na sekundę.

Potrzebujesz informacji?

Zostaw swój kontakt, odezwiemy się

Technolutions sp. z o. o.

Otolice 38

99-400 Łowicz

 

 

tel.: +48 606 440 718

e-mail: kontakt@technolutions.pl

Technolutions 2022 © wszelkie prawa zastrzeżone