Wyposażenie Aerosol w skrócie

Beneq opracował szereg unikalnych technologii powlekania aerozolem: wspomagany aerozol nFOG ™ oraz nAERO®s i wspomagany płomieniem nHALO®. Te innowacyjne technologie powlekania stawiają firmę Beneq na prowadzeniu w produkcji wyposażenia do zaawansowanego powlekania aerozolem, zarówno w systemach off-line jak i in-line.

Nasza oferta odnośnie sprzętu do powlekania aerozolem obejmuje zarówno sprzęt do badań, przetwarzania wsadowego oraz ciągłego powlekania o dużej pojemności oraz dużej powierzchni. Aplikacje kierowane przez Beneq w powlekaniu aerozolem obejmują zakres od cienkich warstw antyrefleksyjnych (AR) oraz przezroczystych przewodzących tleneków (TCO) dla fotowoltaiki do modyfikacji powierzchni w skali nano.

Beneq od dawna jest pionierem w tworzeniu powłok aerozolowych oraz urządzeń do stosowania w ciągłych liniach produkcyjnych. Posiadają duże doświadczenie w sektorach akademickich jak również w R&D, oraz dostarczają wyposażenie do produkcji przemysłowej. Zakres urządzeń które oferują dziś obejmuje urządzenia, które mogą pomieścić wcześniej wspomniane metody powlekania nFOG, nAERO i nHALO. Oferta sprzętu zapewnia:

  1. przydatność do produkcji przemysłowej
  2. wysokiej jakości osadzanie i powłoki
  3. wysoka wydajność procesów

Specjalistyczny sprzęt stanowi wyposażenie do powlekania aerozolem przedstawiając najbardziej rozwinięty dostępny zestaw sprzętu do powlekania. Poniżej znajduje się nasza lista oferowanego sprzętu: