DCM8_Monitor_comp_06-1024x531Zaprojektowany, aby pomóc Ci zmaksymalizować wydajność, Leica DCM8 łączy zalety wysokiej rozdzielczości mikroskopii konfokalnej z interferometrią w jeden wszechstronny, system dual-core. Ultra-szybka analiza jest zapewniona dzięki trybowi wyboru pojedynczego kliknięcia, zaawansowane oprogramowanie i konfokalne skanowanie HD bez ruchomych części.

Dzięki technologii konfokalnej nawet powierzchnie o skomplikowanych kształtach lub kącie nawet do 70 ° może być szybko i precyzyjnie wyprofilowane- bez niszczenia próbki. Wysoka rozdzielczość, w połączeniu z detektorem o wysokiej czułości (1,4 mln pikseli) w urządzeniu Leica DCM8 pozwalają na podgląd obrazu konfokalnego w czasie rzeczywistym. Wszechstronne dane powierzchni oraz wysoki kontrast, oraz ostrość obrazu powierzchni są otrzymywane bardzo szybko. Dodatkowo, tryb konfokalny RGB zapewnia szybki obraz wysokości w czasie rzeczywistym.

W przypadku gdy wymagana jest rozdzielczość pionowa do 0,1 nm, z pomocą przychodzi tryb interferometryczny Leica DCM8. System jest w stanie analizować gładkie, ultra-polerowane powierzchnie, obejmując szeroki zakres zastosowań z wykorzystaniem tylko jednego systemu. Aby zaspokoić różne potrzeby, w tym analizy powierzchni odbijających, Leica oferuje pełną gamę unikalnych obiektywów interferometrycznych o powiększeniu 10x, 20x i 50x.

Zalety systemu Leica DCM8

Wszechstronne i dokładne spełnienie potrzeb metrologii powierzchnii
  • optymalna rozdzielczość boczna, rozwiązanie nachylenia oraz obrazowanie z mikroskopią konfokalną HD
  • optymalna rozdzielczość pionowa od 0,1 nm z interferometrią HD
  • proste przechwytywanie obrazu z mikroskopią ciemnego i jasnego pola
  • cztery diody LED dla obrazowania RGB HD oraz szerokiego zakresu aplikacji
  • trzy metody pomiaru grubych i cienkich warstw
Uzyskaj pełen obraz dla metrologii powierzchni 3D
  • nie ma potrzeby przygotowania próbki, lub zamiany aparatu
  • szybkie oraz powtarzalne cyfrowe skanowanie konfokalne HD
  • zbieraj duże obrazy szybko z FOV oraz topografią
  • intuicyjne oprogramowanie 2D oraz 3D dla akwizycji danych i analizy

 Metal_surface_2_02

Niezależnie od tego czy pracujesz w produkcji lub badaniach, Leica DCM8 dostarcza dokładne i powtarzalne wyniki analiz meteorologicznych potrzebnych do zoptymalizowania wydajności materiału.