Wyposażenie laboratoriów

§

Nasza oferta


TERRA UNIVERSAL

PROJEKTOWANIE, BUDOWANIE I WYPOSAŻENIE LABORATORIÓW OD 1976 ROKU

Terra Universal jest światowym ekspertem oraz posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji aplikacji wymaganych przez laboratoria, w tym laboratoria typu cleanroom. Oprócz standardowych produktów, istnieje możliwość dostosowania ich do wyjątkowych wymagań przyszłych użytkowników.

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami, Terra oferuje pełną gamę wyposażenia, łącząc w sobie najwyższą jakość, pomoc techniczną i konkurencyjne ceny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • Modułowe pomieszczenia typu cleanroom

Modułowe pomieszczenia typu cleanroom, to nie tylko kompromis, ale często jedyna alternatywa dla konwencjonalnych pomieszczeń z powodu wyjątkowych, elastycznych możliwości:

wszechstronność: dostarczane przez nas pomieszczenia zbudowane są z modułów które można składać, demontować, przenosić
rekonfiguracja: pokoje modułowe można modernizować
kontrola przepływu powietrza: w celu minimalizacji ilości cząstek
modyfikacje paneli: prosta modyfikacja lub wymiana paneli na miejscu
koszt i czas oczekiwania: modułowe laboratorium zapewnia czyste środowisko pracy za ułamek kosztów i czasu w porównaniu ze standardowymi cleanroom’ami

  • Elementy laboratoriów cleanroom dla wykonawców

Od dekad Terra współpracuje z architektami, inżynierami budowlanymi i wykonawcami, aby zaprojektować modularne i konwencjonalne komponenty pomieszczeń czystych, które upraszczają instalację i spełniają normy czasowe projektu, przy zachowaniu wymaganych poziomów czystości. Przez lata produkty zostały udoskonalone, aby nadążyć za zmieniającymi się wytycznymi branżowymi i życzeniami klientów.

W ofercie posiadamy wszystkie meble oraz elementy wyposażenia pomieszczeń cleanroom.

  • Wyposażenie pomieszczeń cleanroom

Oferujemy prawie wszystkie elementy wyposażenia laboratoriów takie jak: komory typu glovebox, dygestoria dla pomieszczeń czystych, komory próżniowe, szafy azotowe, osuszacze, i wiele innych.

Jeżeli szukają Państwo elementów wyposażenia swojego laboratorium zapraszamy do kontaktu.

 


Galeria