det-av-silencerAktywna izolacja drgań dla wysokiej klasy komponentów audio

Silencer to urządzenie tłumiące drgania stworzone dla komponentów audio. Niepokojący wpływ wibracji ma swoje początki w budynkach, osobach poruszających się po pokoju, a także w powietrzu przy wyjściu dźwięku z głośników. Wszystkie te źródła zakłóceń prowadzą do zniekształconego odtwarzania sygnałów audio. Aktywny system tłumienia Silencer tłumi te zaburzenia skutecznie, zapewniając spektakularne efekty, które nie są dostępne w systemach izolacji drgań pasywnych. Tłumik skupia się na wysokiej klasy gramofonach analogowych,, odtwarzaczach CD, wzmacniaczach mocy, jak również innych komponentach audio wrażliwych na wibracje.

High-Tech dla najlepszych efektów audio

Ultra-szybka automatyka sprawia, że urządzenie pochłaniania amplitudy drgań w strefie mikro. W ostatnich latach technologia ta stała się istotnym elementem w nowoczesnych aplikacjach nanotechnologicznych.
Silencer Accurion zawiera czujniki i siłowniki, które są połączone ze sobą mechanicznie. Drgania występujące na górnej płycie są mierzone i przetwarzane za pomocą szybkiej pętli sterowania analogowego. Wzmacniacz kontrolujący elektrodynamiczne siłowniki wywołuje siły korekcyjne, które kompensują drgania przychodzące. Prowadzi to do krótkiego czasu odpowiedzi oraz najwyższej izolacji drgań! W ten sposób Silencer jest w stanie zapewnić niepowtarzalne doświadczenia dźwiękowe które nie zostały dotąd osiągnięte.