heavyRozwiązania izolacji od drgań dla dużych obciążeń

Specjalistyczne rozwiązania dla dużych obciążeń – ponad 600 kg (1323 funty)

Systemy izolacji dla dużych obciążeń są przeznaczone do instalacji bezpośrednio na podłodze pod izolowanym urządzeniem, gdzie są prawie „niewidoczne”. Dostępne produkty podzielone są na platformy izolujące i elementy dedykowane dla ciężkich obiektów. Aby wybrać odpowiedni system izolacji, kluczowe znaczenie mają: rzeczywista masa sprzętu, rozkład obciążenia i inne

Halcyonics_Sandwich – Platforma podłogowa o wysokiej wydajności

Platformy Sandwich firmy Accurion, mają niewielkie wymiary i zapewniają doskonałą izolację. Są one idealnym rozwiązaniem do izolacji od drgań skaningowego mikroskopu elektronowego (SEM). Główną zaletą aktywnych platform Halcyonics jest to, że naturalny rezonans niskiej częstotliwości, który znacznie wpływa na tłumienie w pasywnych systemach izolacji drgań w zakresie poniżej 5 Hz nie stanowi w ich przypadku problemu. Aktywna izolacja drgań platform Sandwich rozpoczyna się tuż przy 1 Hz a powyżej 10 Hz osiąga więcej niż 35 dB (tłumienie 98,2%).

Halcyonics_Duo – Wytrzymałe elementy izolacji drgań aktywnych

Elementy izolacyjne Duo zostały skonstruowane jako systemy modułowe, w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej różnorodnych zastosowań. Można je stosować w połączeniu z platformami o strukturze plastra miodu lub bezpośrednio pod ciężkimi przyrządami pomiarowymi. Podstawowa konfiguracja Duo składa się z dwóch elementów, ale możliwe są kombinacje 3, 4 lub większej ilości elementów.
W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.
 transmissionskurve-duo transmissionskurve-sandwich

Główne cechy

  • Aktywna izolacja we wszystkich sześciu stopniach swobody
  • Zasilanie z gniazdka elektrycznego jest wystarczające; nie ma potrzeby stosowania kompresorów
  • Dostępne wersje dostosowane do spełnienia różnych wymagań
  • Modułowa i kompaktowa konstrukcja
  • Niska częstotliwość rezonansowa – doskonałe właściwości drgań w zakresie niskich częstotliwości