System powlekania aerosolem ACS 200 dla nFOG™ R&D mokrego powlekaniaACS

Ostatnia technologia mokrego pokrywania nFOG pod ciśnieniem atmosferycznym firmy Beneq jest w stanie powlec najbardziej wrażliwe podłoża, wraz z tymi o różnej grubości, kształtach lub zmiennych wymiarach. Typowa jednorodność powłoki jest lepsza niż ±3%.

Proces w postaci aerozolu pracuje w szerokim zakresie ciekłych materiałów, w tym roztworach wodnych lub alkoholowych lub koloidach. Typowy zakres suchego powlekania  waha się od 10 do 500 nm. Jako że system osadzania nie posiada  ruchomych części, jest on niezawodny i powtarzalny.

Dla badaczy Beneq oferuje wyposażenie ACS 200 w skali laboratoryjnej  które zawiera system szybkiego poboru próbki z niskim zużyciem materiału. Może on wafle do średnicy 200 mm lub inne materiały podłoża. Przed skalowaniem w górę, klienci mogą wynająć system testowy który przetwarza podłoża o maksymalnych wymiarach 800 x 1400 mm. Dla pełnej produkcji przemysłowej, Beneq dostarcza gotowe rozwiązania lub zintegrowany system powlekania w ramach istniejącej linii produkcyjnej.

Główne cechy ACS 200

  •  szybkie pobieranie próbek
  •  wielkość próbki do 200 mm
  •  w pełni zautomatyzowany system powlekania
  •  dwa niezależne kanały materiałowe
  •  obudowę zapewniającą bezpieczeństwo